top of page

Обмін та повернення

Згідно з положеннями закону "Про захист прав споживачів", споживач має право повернути товар належної якості, який не задовольнив його, протягом 14 днів з моменту покупки.

Проте, варто зазначити, що існують товари, які не підпадають під згаданий закон і не можуть бути повернуті. Сюди входять товари на замовлення, виготовлені індивідуально для клієнта.

У випадку повернення ми зазвичай здійснюємо зв'язок зі складом, щоб підтвердити наявність товару, який бажаєте повернути, і тільки після цього здійснюється повернення товару.

Для здійснення процедури повернення необхідно завітати до магазину з товаром, чеком, копією паспорта та ідентифікаційним номером, написати заяву та отримати повернення коштів на банківську картку протягом 7 днів після подання заяви.

У разі, якщо ви знаходитесь в іншому місті, ви можете зв'язатися з менеджером, який здійснював продаж, та подати заяву на повернення товару дистанційним шляхом. Вам потрібно надіслати заяву разом із сканованими копіями необхідних документів на електронну пошту Info@miligus.com

 

Після того, як ми отримаємо товар, повернення коштів буде здійснено протягом 7 днів на вказану вами банківську картку.

Слід зауважити, що вартість доставки товару, що повертається, несе покупець, і ця вартість залежить від обраної служби доставки. Звичайно, це може коштувати приблизно від 100 до 300 гривень.

Усі процедури повернення товару потрібно заздалегідь узгоджувати з менеджером магазину.

bottom of page